Asset manager

Az Indotek Group ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó cégcsoport, amely az ingatlanpiac egyik legmeghatározóbb szereplője. Az összesen több mint 1.000.000 m2 felépítményű ingatlanjainkkal Magyarország egész területén találkozhatsz. Ha szeretnél részese lenni Cégünk további sikereinek, csatlakozz hozzánk Te is.

Amit mi várunk tőled:
  • Ingatlanportfolió vagyonkezelési feladatainak átfogó ellátásában való részvétel
  • Ingatlanvásárlások követése, részvétel due diligence folyamatban
  • Részvétel projektek operatív irányításában, kezelésében
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, kiemelten az ingatlan üzemeltetéssel
  • Üzleti tervek nyomon követése, részvétel a tervezési folyamatokban
  • Terv-tény összehasonlítások, elemzések, riportok készítése
  • Közreműködés az ingatlanok hasznosítási értékesítési stratégiájának kialakításában
  • Fejlesztési, karbantartási költségek ellenőrzése, nyomon követése
Téged keresünk ha:
  • Felsőfokú (Egyetem BA) végzettség
  • Ingatlan-vagyonkezelés, ingatlanfinanszírozás területén szerzett tapasztalat
  • Kreativitás
  • Jó fellépés és kommunikációs készség
  • Biztos felhasználói tudás Excel, Word, PowerPoint dokumentumkezelésben
  • Realista gondolkodásmód, közgazdasági szemlélet
  • Precizitás, pontosság, elemzőkészség
Előnyt jelent számodra:
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Saját autó
  • Műszaki ismeretek
Amit mi biztosítunk számodra:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fiatal, lelkes csapat
  • Stabil vállalati háttér és erősödő piaci pozíció
  • Izgalmas, kihívásokkal teli, kreatív feladatok
  • Kiváló munkakörülmények
Munkavégzés helye:
Budapest
Fényképpel ellátott önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatót.
Dolgozói ajánlás