Property manager

Az Indotek Group ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó cégcsoport, amely az ingatlanpiac egyik legmeghatározóbb szereplője. Az összesen több mint 1.000.000 m2 felépítményű ingatlanjainkkal Magyarország egész területén találkozhatsz. Ha szeretnél részese lenni Cégünk további sikereinek, csatlakozz hozzánk Te is.

Amit mi várunk tőled:
  • A cégcsoporthoz tartozó ingatlanállomány gazdálkodási feladatainak ellátása
  • Szerződéses kötelezettségek teljesítésének nyomon követése
  • Bérleti díjak beszedése
  • Folyamatos bérlői kapcsolattartás személyesen és telefonon: ingatlanok látogatása, ellenőrzése, felújítások felügyelete, bérlők tájékoztatása
  • A létesítmények folyamatos, magas minőségű üzemeltetésének biztosítása
  • A kezelt ingatlanok műszaki állapotának aktuális ismerete, üzemeltetési költségek tervezése, ellenőrzése, értékelése
  • Karbantartási munkák megszervezése, hibabejelentések kezelése, javítások koordinálása, karbantartók, biztonsági őrök és takarítók munkájának ellenőrzése
  • Napi adminisztrációs feladatok kiemelkedő precizitással való ellátása
Téged keresünk ha:
  • Közép vagy felsőfokú végzettség (előny a szakirányú relevancia)
  • Ingatlanüzemeltetés terén szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előny
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Ügyfélorientált gondolkodás
Amit mi biztosítunk számodra:
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • Céges autó
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
Munkavégzés helye:
Budapest
Fényképpel ellátott önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatót.
Dolgozói ajánlás