Pénzügyi vállalkozás – senior könyvelő

Az Indotek Group ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó cégcsoport, amely az ingatlanpiac egyik legmeghatározóbb szereplője. Az összesen több mint 1.000.000 m2 felépítményű ingatlanjainkkal Magyarország egész területén találkozhatsz. Ha szeretnél részese lenni Cégünk további sikereinek, csatlakozz hozzánk Te is.

Amit mi várunk tőled:
  • Pénzügyi vállalkozások (követelés kezelő, lízing, befektetési alap) teljes körű könyvelése
  • KHR adatszolgáltatás elvégzése
  • Felügyeleti szerv (MNB) részére havi / negyedéves jelentések elkészítése
  • Felügyeleti szervvel való folyamatos kapcsolattartás
  • Aktív részvétel a könyvvizsgálatban
  • Ügyfélminősítés és szerződések teljes körű adminisztrációja
Téged keresünk ha:
  • Pénzügyi vállalkozásnál szerzett több éves könyvelői tapasztalat
  • Beszámoló összeállítás önállóan
  • Vonatkozó törvények, kormányrendeletek naprakész ismerete
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Középfokú üzleti angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Magas szintű számítógépes ismeret (excel, word, access)
  • Önálló munkavégzés
  • KONTO program ismerete előnyt jelent
Amit mi biztosítunk számodra:
  • Jó munkakörülmények
  • Stabil háttér
  • Dinamikus csapat
Munkavégzés helye:
Budapest
Fényképpel ellátott önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatót.
Dolgozói ajánlás