Senior könyvelő

Az Indotek Group ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó cégcsoport, amely az ingatlanpiac egyik legmeghatározóbb szereplője. Az összesen több mint 1.000.000 m2 felépítményű ingatlanjainkkal Magyarország egész területén találkozhatsz. Ha szeretnél részese lenni Cégünk további sikereinek, csatlakozz hozzánk Te is.

Amit mi várunk tőled:
  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása
  • Havi, negyedéves és éves zárási feladatok ellátása
  • Bevallások összeállítása és benyújtása
  • Beszámolók készítése
  • Könyvvizsgálat előkészítése, együttműködés a könyvvizsgálóval
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
Téged keresünk ha:
  • Könyvelés területén szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség (regisztrált mérlegképes előny) vagy főiskolai/egyetemi szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • Hatékony, precíz, önálló munkavégzés
  • Szakma iránti elhivatottság
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
Amit mi biztosítunk számodra:
  • Azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil hátterű munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatal csapat
  • Kellemes munkahelyi légkör (Nem könyvelőiroda)

8 vagy 6 órában is végezhető

Munkavégzés helye:
Budapest
Fényképpel ellátott önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatót.
Dolgozói ajánlás