Marketing vezető

Az Indotek Group ingatlanbefektetéssel és –hasznosítással, illetve –fejlesztéssel foglalkozó cégcsoport, amely az ingatlanpiac egyik legmeghatározóbb szereplője. Az összesen több mint 1.000.000 m2 felépítményű ingatlanjainkkal Magyarország egész területén találkozhatsz. Ha szeretnél részese lenni Cégünk további sikereinek, csatlakozz hozzánk Te is.

Amit mi várunk tőled:
  • Közreműködést az ingatlanok értékesítési és marketing stratégiájának kidolgozásában
  • A marketing költségterv meghatározását
  • Projektek arculatának, kommunikációs stílusának megtervezését
  • Hirdetési felületek megválasztását
  • Brosúrák, ajándéktárgyak és értékesítési segédanyagok terveztetését
  • Weboldalak terveztetését és ellenőrzését
  • Rendezvények szervezésében való részvételt
  • Kapcsolattartást ügynökségekkel
  • Külső és belső PR feladatok ellátását és koordinálását
  • Együttműködést a társosztályokkal
Téged keresünk ha:
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • Legalább 3-5 év tapasztalatod van marketing területen
  • Foglalkoztál már online marketinggel és a különböző social media felületekkel
  • Ismerős Számodra a GoogleAdwords és Analytics
  • Dolgoztál már kisebb csapat vezetőjeként
  • Legalább középfokú az angol nyelvtudásod
  • Ügyfélorientált gondolkodásmód jellemez
  • Precíz, önálló és felelősségteljes munkavégzés jellemző Rád.
Amit mi biztosítunk számodra:
  • Izgalmas és felelősségteljes projekteken dolgozhatsz
  • Támogató és barátságos környezetben, ahol
  • Lelkes, innovatív és profi csapat része lehetsz, ahol még többet elsajátíthatsz a szakmáról.
  • Nálunk a versenyképes fizetésed mellett, csapatépítő programok, angol nyelvtanfolyam és rendszeres sportolási lehetőség vár Rád.
Munkavégzés helye:
Budapest
Fényképpel ellátott önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Elolvastam és elfogadom az adatvédelmi tájékoztatót.
Dolgozói ajánlás